Popis
Ibuprofen DrMax 400mg tlumí bolest, zánět a snižuje horečku Přípravek je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti např: Bolest hlavy včetně migrenózní bolesti, Bolest zubů, Bolest při poranění měkkých tkání (pohmoždění, podvrtnutí), Menstruační bolest, Snižuje horečku Potahované tablety Ibuprofen DrMax 400 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností větší než 40 kg Jak se přípravek Ibuprofen DrMax 400 mg užívá: Dospělí a dospívající od 12 let (s tělesnou hmotností větší než 40 kg) užívají při bolesti a horečce ½-1 tabletu jednorázově nebo 3-4x denně v intervalu 4-6 hodin Při migréně pak 1 tabletu jednorázově, v případě potřeby 1 tabletu po 4-6 hodinách Při bolestivé menstruaci se užívá ½-1 tableta 1-3x denně podle potřeby v intervalu 4-6 hodin Maximální denní dávka by neměla překročit 3 tablety Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 7 dní Složení: Léčivou látkou je ibuprofen (ibuprofenum) 400 mg v jedné tabletě Dalšími složkami jsou mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, natrium-lauryl-sulfát, sodná sůl kroskarmelosy, mastek, hypromelosa 2910/5, makrogol 400, oxid titaničitý (E171), hypromelosa 2910/15, hypromelosa 2910/50 LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK

Výrobce Dr.Max

EAN: 8595566450953

Číslo produktu: 50102483