Popis
Parapyrex Combi působí proti bolesti a horečce Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek Paracetamol ulevuje od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu Kofein zvyšuje analgetický (protibolestivý) účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění Parapyrex Combi je také vhodný ke zmírnění nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolest svalů, kloubů a bolest v krku, a snižuje horečku Parapyrex Combi nedráždí žaludek Tablety Parapyrex Combi mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety až 4x denně dle potřeby v časovém odstupu nejméně 4 hodin Jedna tableta je vhodná u osob s tělesnou hmotností 34-60 kg, dvě tablety u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg Neužívejte více než 8 tablet během 24 hodin Dospívající od 12 do 15 let užívají 1 tabletu až 3x denně dle potřeby s časovým odstupem mezi dávkami nejméně 6 hodin Neužívejte více než 3 tablety během 24 hodin Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v jedné tabletě Pomocnými látkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon K25, sodná sůl kroskarmelosy, mikrokrystalická celulosa, bezvodý koloidní oxid křemičitý, magnesium-stearát Upozornění: Neužívejte s jinými přípravky obsahujícími paracetamol Během užívání tohoto přípravku se nesmí konzumovat alkohol LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK

Výrobce Dr.Max

EAN: 8595566451080

Číslo produktu: 50105803