Popis
Panadol Extra Novum je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zubů a menstruační bolest Přípravek Panadol Extra Novum poskytuje též úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů, kloubů a bolest v krku Snižuje horečku Tablety Panadol Extra Novum mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety (podle tělesné hmotnosti) dle potřeby 1-4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin Maximální denní dávka je 8 tablet Dospívající ve věku 12-15 let užívají 1 tabletu podle potřeby až 6x denně v časovém odstupu nejméně 4-6 hodin Maximální denní dávka je 6 tablet Neužívejte s dalšími přípravky obsahujícími paracetamol Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dnů Panadol Extra Novum není určen pro děti do 12 let Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v jedné potahované tabletě Pomocnými látkami jsou předbobtnalý škrob, povidon 25, uhličitan vápentý, krospovidon, směs sodných solí parabenů (složení: sodná sůl methylparabenu (E 219), sodná sůl ethylparabenu (E 215) a sodná sůl propylparabenu (E 217)), kyselina alginová, magnesium-stearát, čištěná voda; potahová vrstva: potahová soustava Opadry YS-1-7003 bílá (obsahuje oxid titaničitý (E 171), hypromelosu 2910/3, hypromelosu 2010/6, makrogol 400, polysorbát 80), karnaubský vosk (leštidlo) Upozornění: Přípravek Panadol Extra Novum obsahuje směs sodných solí parabenů, které mohou způsobit alergické reakce (pravděpodobně zpožděné) Během léčby neužívejte jiné léky obsahující paracetamol a nekonzumujte alkohol LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK

Výrobce Panadol

EAN: 8596149003191

Číslo produktu: 50106703